Slapukai ir privatumo politika

SLAPUKAI

Šioje svetainėje naudojami statistikos slapukai, kurie renka anoniminę informaciją ir analizuoja, kaip Jūs naudojatės šia interneto svetaine.

Naudojami šie Google Analytics slapukai:_gat, _ga, _git. Šie slapukai, skirti vartotojams atskirti ir galioja 2 metus.  Su „Google“ privatumo politika galite susipažinti paspaudus čia.

Naudojamas šis doubleclick.net slapukas: test_cookie. Šis slapukas skirtas Doubleclick statistikai kaupti.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Ši svetainė nekaupia asmens duomenų.

flores.lt valdytojas neprisiima atsakomybės už pateikiamus informacijos turinius komentarų laukelyje, jų neatitikimą tikrovėje ir neatsako už jokią žalą, padarytą vartotojui ar tretiesiems asmenims, kompiuterinei sistemai.

Draudžiama naudotis Internetine svetaine neteisėtais ar netinkamais tikslais, pažeidžiant bet kokias intelektinės nuosavybės teises (autorių, prekės ženklų, dizaino ir pan.); įžeidžiant, šmeižiant, diskriminuojant bet kurį asmenį ar kitaip pažeidžiant bet kurio asmens teisę į atvaizdą, vardą, privatumą (telefono numeriai, adresai, asmens kodas ir t.t.), garbę ir orumą; keliant grėsmę Internetinės svetainės ar jos duomenų bazės saugai; pažeidžiant bet kuriuos teisės aktus.

Komentarų informacija saugojama 12 mėn. Komentarų informacija gali būti pašalinta anksčiau termino, įrašius žinutę komentarų laukelyje skyriuje KONTAKTAI.